Management contactpersonen

Eddy
Neefs

Coördinatie Sportief, voorzitter@bccobras.be

Contactgegevens:


Email: eddy.neefs@skynet.be
Tel: 03 646 60 45
Gsm: 0478 75 52 32

Dirk
Maes

Coördinatie Extra-Sportief, voorzitter@bccobras.be

Contactgegevens:


Email: dam.maes@gmail.com
Gsm: 0474 56 86 65

Dameslijn contactpersonen

Dirk
Berghs

Lijn Manager

Contactgegevens:


Email: dirk.berghs@skynet.be
Tel: 03 544 96 62
Gsm: 0478 24 98 04

Joyce
Van Heyst

Coördinatie Sportief

Contactgegevens:


Email: joyce.vanheyst@telenet.be
Tel: /
Gsm: 0497 26 57 91

Steven
Decroos

Coördinatie Sportief

Contactgegevens:


Email: decroos.steven@telenet.be
Gsm: 0476 50 17 34

G-Cobras contactpersonen

Eddy
Neefs

Lijn Manager

Contactgegevens:


Email: eddy.neefs@skynet.be
Tel: 03 646 60 45
Gsm: 0478 75 52 32

Karolien
Berghs

Coördinatie Sportief

Contactgegevens:


Email: karolienberghs@hotmail.com
Tel: 03 544 96 62
Gsm: 0478 76 30 42

Herenlijn contactpersonen

Ronald
Imler

Lijn Manager

Contactgegevens:


Email: ronald.imler@telenet.be
Tel: 03 658 05 06
Gsm: 0475 57 85 38

Sigi
Van Ginhoven

Coördinatie Sportief

Contactgegevens:


Email: sigi.vanginhoven@gmail.com
Gsm: 0479 91 53 42

Lage Baskets (= tot 12 jaar) contactpersonen

Liesbeth
Tielens

Lijn Manager

Contactgegevens:


Email: L_tielens@hotmail.com

Luc
Willems

Lijn Manager

Contactgegevens:


Email: luc9.willems@gmail.com
Tel: 03 669 65 01
Gsm: 0496 56 52 66

Roel
Molemaker

Coördinatie Sportief

Contactgegevens:


Email: roel.molemaker@telenet.be
Tel: 03 685 19 04
Gsm: 0475 96 21 34

A-Team contactpersonen

Anke
Leblicq

Coördinatie

Contactgegevens:


Email: anke.leblicq@gmail.com
Gsm: 0493 25 45 64

Administratie contactpersonen

Christine
Ferny

Coördinatie, VBL Administratie, Kalenderplanning

Contactgegevens:


Email: secretaris@bccobras.be

Paul
Van Ham

Coördinatie Extra-Sportief

Contactgegevens:


Email: paul.van-ham@telenet.be
Tel: 03 568 05 58
Gsm: 0495 654 000

Walter
Van Heertum

Ledenadministratie

Contactgegevens:


Email: ledenadministratie@bccobras.be
Gsm: 0496981955

Emiel
Abbeel

Zaalplanning, Kalenderplanning

Contactgegevens:


Email: mielabbeel@telenet.be
Tel: 03 651 54 89
Gsm: 0486 78 16 04

Financiën contactpersonen

Marlène
Lelieur

Coördinatie

Contactgegevens:


Email: marlene.lelieur@cpa.be

Cindy
Volkaerts

Boekhouding

Contactgegevens:


Email: cindy.volkaerts@gmail.com
Gsm: 0497 41 86 76

Materiaalonderhoud contactpersonen

Roel
Molemaker

Coördinatie

Contactgegevens:


Email: roel.molemaker@telenet.be
Tel: 03 685 19 04
Gsm: 0475 96 21 34

Sponsoring contactpersonen

Pieterjan
Pauwels

Coördinatie

Contactgegevens:


Email: pjpauwels@hotmail.com
Tel: 03 680 24 21
Gsm: 0479 55 05 05

Kevin
Paulussen

Contactpersoon

Contactgegevens:


Email: paulussenkevin@hotmail.com
Tel: 0474/90.35.18

Contact formulier

Versturen