Dagelijks bestuur

Dirk
Maes

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: dam.maes@gmail.com
Tel: 03 2915146
Gsm: 0474 56 86 65

Ronald
Imler

Ondervoorzitter

Contactgegevens:


Email: ronald.imler@telenet.be
Tel: 03 658 05 06
Gsm: 0475 57 85 38

Christine
Ferny

Secretaris

Contactgegevens:


Email: secretaris@bccobras.be

Toon
Pauwels

Secretaris

Contactgegevens:


Email: secretaris@bccobras.be
Gsm: 0490 64 48 57

Cindy
Volkaerts

Penningmeester

Contactgegevens:


Email: penningmeester@bccobras.be
Tel: 03 236 38 98
Gsm: 0497 41 86 76

Dirk
Berghs

Contactgegevens:


Email: dirk.berghs@skynet.be
Tel: 03 544 96 62
Gsm: 0478 24 98 04

Machteld
Verlegh

Contactgegevens:


Email: machteld.verlegh@gmail.com
Tel: 03 297 69 22
Gsm: 0499 73 16 92

Walter
Van Heertum

Contactgegevens:


Email: ledenadministratie@bccobras.be
Gsm: 0496 98 19 55

Dameslijn contactpersonen

Dirk
Berghs

dameslijn teamleader

Contactgegevens:


Email: dirk.berghs@skynet.be
Tel: 03 544 96 62
Gsm: 0478 24 98 04

Joyce
Van Heyst

dameslijn sportief coördinator

Contactgegevens:


Email: joyce.vanheyst@telenet.be
Tel: /
Gsm: 0497 26 57 91

Paul
Van Ham

dameslijn administratief coördinator

Contactgegevens:


Email: paul.van-ham@telenet.be
Tel: 03 568 05 58
Gsm: 0495 654 000

Pieterjan
Pauwels

dameslijn administratief coördinator

Contactgegevens:


Email: pjpauwels@hotmail.com
Tel: 03 680 24 21
Gsm: 0479 55 05 05

Walter
Van Heertum

dameslijn administratief coördinator

Contactgegevens:


Email: ledenadministratie@bccobras.be
Gsm: 0496 98 19 55

Herenlijn contactpersonen

Dirk
Maes

herenlijn teamleader

Contactgegevens:


Email: dam.maes@gmail.com
Tel: 03 2915146
Gsm: 0474 56 86 65

Daniël
Herman

heren jeugd sportief coördinator vanaf u14 pupill

Contactgegevens:


Email: daniel.herman400@gmail.com
Tel: 03 294 30 25

Ronald
Imler

Herenlijn administratief coördinator

Contactgegevens:


Email: ronald.imler@telenet.be
Tel: 03 658 05 06
Gsm: 0475 57 85 38

Jeugd tot en met U12 (lage borden)

Roel
Molemaker

jeugd sportief coördinator tot en met u12 benjami

Contactgegevens:


Email: roel.molemaker@telenet.be
Tel: 03 685 19 04
Gsm: 0475 96 21 34

Marleen
Derboven

jeugd administratief coördinator tot en met u12 b

Contactgegevens:


Email: marleen.derboven@indaver.be
Tel: 03 651 31 20
Gsm: 0477 81 85 98

Contact formulier

Versturen